line
WILAmed WILAflow Elite - Nieinwazyjna wentylacja noworodków
 
 

WILAflow Elite

Nieinwazyjna wentylacja noworodków
Nieinwazyjna wentylacja noworodków zdefiniowana na nowo.

Pragniemy Państwa zainteresować aparatem do nieinwazyjnej wentylacji wcześniaków i noworodków dostępnym oraz stosowanym w szpitalach w Polsce od roku 2016.

Skład zestawu zawiera: sterownik WILAflow ELITE oraz nawilżacza AIRconGen2, obecnie najlepszego rozwiązania do nawilżania gazów oddechowych w Europie.

Wspomniany sterownik WILAflow ELITE, jest następcą znanego doskonale Państwu urządzenia InfanFlow, które nie jest już produkowane. Tylko WILAflow posiada wszystkie tryby wentylacji (CPAP, CPAP Apnoea, NIPPV oraz SNIPPV) oraz dodatkowo HFNC. Takie rozwiązanie daje możliwość prowadzenia wentylacji pacjenta na jednym urządzeniu zmieniając tryby adekwatnie do stanu pacjenta.

Nawilżacza AIRconGen2 jest to jedyny nawilżacz powietrza dający możliwość kontroli skroplin w obwodzie oddechowym i eliminację nadmiaru wody mogącej powodować zalewanie dróg oddechowych pacjenta. Tylko taki nawilżacz pozwala skutecznie prowadzić BEZPIECZNĄ wentylację bez narażania pacjenta na niebezpieczeństwo poparzenia lub wychłodzenia.
Pobierz kartę produktu »
WILAmed WILAflow Elite - Nieinwazyjna wentylacja noworodków - pobierz kartę produktu

 
 
  Tel.: 512 046 260
Tel.: 515 405 235
info@kroban.pl